Třicet pět chlapců a děvčat ze 7. tříd se zúčastnilo lyžařského výcviku konaného ve dnech 6. – 12. 1. 2013. Byli ubytováni ve velmi pěkném penzionu U Veselých ve Velké Úpě. Od neděle do pátku absolvovali výcvik v lyžařském areálu Skiport Velká Úpa, kde měli k dispozici různě náročné sjezdové tratě, dva kotvové vlekya lanovou dráhu Portášky. Deset dětí jezdilo na snowboardu a 25 jich lyžovalo. Žáci byli rozděleni do družstev podle svých dovedností. Za ten týden na kopci mnozí udělali obrovský pokrok, od úplných začátků až po vyjetí na kotvovém vleku a sjetí i té náročnější tratě v obloučcích. Během týdne poznali, jak se rychle mění počasí na horách. Prošli si deštěm, sněhem a zažili i sluníčko. Všichni si to na svahu užívali, ale i na chalupě v době osobního volna nebo při večerních programech, které si sami připravili. Nejvíce se pobavili při závěrečné diskotéce. Myslím si, že všichni budou dlouho vzpomínat na zážitky z výcviku a že někteří se na hory znovu vrátí.
Vedoucí lyžařského výcviku Mgr.Luboš Voborník
Více fotografií najdete ve fotogalerii.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…