29.03. 2017

Lucka v kuchyňce

V pátek 17.3. jsem byla s mojí asistentkou Jitkou v kuchyňce. A co jsem kuchtila?

Pomazánku.

Nejdříve jsem smíchala v misce pomazánkové máslo, tatarku, prolisovaný česnek, přidala jsem tam na kostičky nakrájený salám, uvařená vejce a nastrouhaný sýr.

Pak jsem nakrájela rajčata a papriky a dala jsem je do misky. Vše jsem zamíchala a už jsem začala mazat na nakrájený rohlík.

O přestávce jsem zanesla jednohubky ochutnat spolužákům. Jen se po nich zaprášilo.

Nakonec umýt nádobí a poklidit. Už se těším na další vaření v kuchyňce.

Lucka Bílková 5.B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…