06.05. 2024

LOH v číslech

V úterý 16.4.  jsme měli dvě projektové hodiny na téma „ Olympijské hry v číslech“ . Tyto dvě hodiny byly spojeny s matematikou , logikou a geometrií. Měli jsme tři úkoly, u kterých jsme si trénovali paměť, logiku a do čtvercové sítě zvětšovali Eiffelovu věž. Za tyto úkoly jsme postupně získávali cifry, pomocí kterých jsme na závěr vyluštili tajný kód a otevřeli visací zámek na truhličce, která v sobě ukrývala „ poklad“, kterým byli mince, vytvořené žáky naší školy na 3D tiskárně. Společně se všemi ročníky jsme si užili dvě hodiny, navzájem si pomáhali a zasmáli se.

Více fotografií

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….