LOGO
Na záčátku školního roku byli naši žáci vyzváni k tomu, aby zkusili vymyslet logo školního parlamentu.
Zvítězil návrh, jehož autorkou je Eliška Bartošová ze 7.A. Od KRPŠ dostala sladkou odměnu.
Konečnou podobu pak návrhu dal Michal Nepovím z 9.B, ktrý se postaral i o počítačové zpracování.
Doufáme, že výsledek se bude všem líbit, a šikovným žákům děkujeme.
AS
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…