V hodině výtvarné výchovy v 6.ročníku jsme se rozhodli vytvořit prostorový podzimní list z papíru. Nejdříve jsme si pořádně prohlédli podzimní listy a povídali si o nich. Pak jsme zvětšený list nakreslili na čtvrtku a polepili ho novinami. Nakonec jsme přidali prostorové žilky a nechali list pěkně zaschnout. Po zaschnutí se nám list zkroutil a nakonec jsme ho nabarvili. Listy jsem pověsili na náš strom v integračním centru a vnesli do něho trochu podzimní atmosféry.
KK
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…