Letos proběhl v České republice v listopadu už dvacátý ročník Dne poezie. Do básnění jsme se pustili i v naší škole. Kdo chtěl, mohl složit svou báseň. Všechny jsme poté vystavili na nástěnce. Po přečtení měl každý možnost hlasovat. Nejvíce bodů žáci přidělili básničce O veverce, učitelé vybrali báseň Naše rodina. Velkou pochvalu si ale zaslouží všichni, kteří se básnění zúčastnili.
Pracoviště Drtinova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…