„Letem světem aneb napříč podnebnými pásy“ byl název výstavy, kterou pro své mladší kamarády připravily děti z 5. B. Všichni školáci se tak mohli najednou ocitnout v tropickém deštném lese, na poušti nebo se naopak zchladit na severním či jižním pólu. Dioramata vytvořená šikovnýma rukama páťáků ukázala zvídavým očím cizí kraje a poskytla spoustu informací o zvířatech a rostlinách jednotlivých podnebných pásů.
Šárka Špačková a páťáci




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…