01.11. 2022

Lehce o grafice …

Žáci z 5.A a 5.B se před podzimními prázdninami zúčastnili výtvarného programu Lehce o grafice v Galerii Orlických hor na zámku v Rychnově nad Kněžnou. Kromě toho, že vytvořili svůj vlastní linoryt a seznámili se s tiskem z výšky, měli jedinečnou možnost si projít také galerii s poutavým výkladem paní lektorky Martiny Marxové. Přidanou hodnotou výletu byl odpočinek u nově zhotovené lavičky k uctění památky místního rodáka Karla Poláčka. Všichni jsme tento den hodnotili jednoznačně palcem nahoruJ.

Žáci 5.A, 5.B a jejich třídní učitelky

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…