Land Art neboli krajinné umění
Úkolem pro dívky ze 6. a 7. ročníku při „domácí pracovní výchově“ bylo tentokrát vyrazit do přírody, pracovat s tím, co v přírodě najdou (listy, šišky, různé plody, kamínky, větvičky, mech…) a vytvořit z těchto materiálů něco pěkného.
U práce děvčata krásně zrelaxovala, odpočinula si na čerstvém vzduchu a pocítila příjemný pocit svobody při tvoření.
Jako obvykle si dívky mohly prohlédnout díla svých spolužaček a hlasovat o tu nejhezčí práci. A jak hlasování dopadlo, se můžete podívat. Ke zhlédnutí tu najdete všechny práce, za které musím všechny tvůrkyně velmi pochválit.
Markéta Karásková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…