Krásné počasí nahrává tomu, abychom učení přesunuli ven ze školních tříd, pokud je to aspoň trochu možné. Vzhledem k tomu, že v přírodovědě zrovna probíráme ekosystémy, je to dokonce vhodné. A když se nám pozorování přírody podaří propojit s uměním, vzniknou originální díla, která nás těší už při jejich vytváření.
Lucie Ryšková a 4.B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…