Když se děti dozvěděly, že nás navštíví kouzelník Waldini, nemohly se dočkat. Byl u nás v loňském roce a měl veliký úspěch.
Pan kouzelník velice pěkně spolupracoval s dětmi a zapojoval je aktivně do svého vystoupení. Rozzářené oči, úžas, obdiv, radost ale i strach a chvíle napětí. To vše bylo vidět na tvářích našich dětí. Ač jsme všichni bedlivě sledovali a hlídali šikovné ruce pana kouzelníka, přece se nám nepodařilo mnohé kouzlo prokouknout.
Na závěr pan Waldini dětem vymodeloval z balónků kočičku, pejska, žirafu nebo meč.
Panovala krásná atmosféra. Budeme se těšit na další vystoupení někdy příště.
A. Linková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…