V úterý 12. 5. 2016 jsme vyrazili k městu. Společně s městskou ŠD jsme shlédli představení kouzelnické show. Kouzelník si mezi dětmi vybíral své asistenty, kteří se velice ochotně zapojovali a s jejich pomocí předváděl své kouzelnické umění. Představení všechny velmi nadchlo a dětem bylo líto, když nadešel čas loučení. Byl to opravdu krásný kouzelnický zážitek.
Vychovatelka ŠD Skála
Eva Langrová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…