Den dětí oslavili žáci naší školy zhlédnutím Kouzelnické show v podání iluzionisty Tomáše Podzimka. Tento mediálně známý umělec dokázal vykouzlit úsměv na tvářích snad všech přítomných. Některým se úžasem tajil dech. V kombinaci světel, působivé hudby a mnoha záhad si představení užili všichni.
Děkujeme tímto Klubu rodičů, který se na akci finančně podílel.
Za vyučující ZŠ zapsala Lucie Ryšková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…