Stalo se již tradicí, že 1. – 3. ročníky navštěvují ZUŠ na koncertu „Děti dětem“, který je přehlídkou uměleckého hudebního zaměření . V tomto týdnu jsme si poslechli skladby pro různé hudební nástroje v podání našich spolužáků. Všichni účinkující podali vynikající výkony a pro nás posluchače připravili se svými učiteli nevšední kulturní zážitek, který mnohé inspiroval.
B.Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…