V pátek 2. října jsme si udělali závody na koloběžce. Proti loňsku jsme ještě přidali běh mezi kuželi a najednou se objevili mezi chlapci i děvčaty noví vítězové. Důležité ale bylo, že jsme si všichni závod užili a třeba za rok to bude zase někdo jiný. Tentokrát byla nejrychlejší , těsně za ní a třetí místo čekalo na
Odměny a dobroty čekaly ale na všechny.
žáci 2. C, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…