13.06. 2018

KOLAŘI ZE 4. C

Rok se s rokem sešel a jsme to opět my – čtvrťáci ze Skály a náš čtvrtý výlet na kolách. Letos se vybrala trasa Čestice – Lípa – Týniště – Rašovice – Olešnice – Kostelec. Všech 22 kolařů „dupalo do pedálů“ jako o život, a to jen díky naší fyzičce. Co může být lepší než projížďka

26 km dlouhá po našem okolí přírodou a ochutnávka vynikající „zmrzky“ nebo ledové tříště. Návrat domů byl už jen připomenutím, že zítra je opět škola. Nám to ale nevadilo, protože do ní chodíme taky rádi.

Tak za rok na kolech zase ahoj!

žáci 4. C, H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…