15.06. 2016

KOLAŘI z 2. C

Dnes jsme jeli na kola,

fakt to byla pohoda,

Šachov, Zdelov, Čestice,

smáli jsme se velice.

V Borohrádku byla zmrzka,

největší si dala Zuzka,

Žďárem, Lípou do Čestic,

šlapali jsme čím dál víc.

Pak už domů do Kostelce

a vyprávět všechno mamce,

že to bylo príma,

potvrdila Karolína.

Ano, jsme to opět my, druháci ze Skály. Po loňském výletu do Potštejna nás čekala tentokrát jiná trasa: Šachov – Zdelov - Borohrádek – Žďár – Světlá – Lípa Čestice – Častolovice. Trasa byla dlouhá 28 km a zvládli jsme ji v pohodě, protože nás průběžně osvěžovala dobrá zmrzlina a taky jsme se vyřádili na dětském hřišti v Šachově a v Lípě.

Všichni si zaslouží za takový výkon velkou pochvalu.

Máme rádi pohyb a už teď se těšíme na další sportovní akci.

žáci 2. C, H. Dosedlová, tř. uč.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…