I v letošním školním roce probíhal ve 2. a 3. ročnících preventivní program s názvem Kočičí zahrada. Děti se v něm ocitly v zahradě plné kočičích kamarádů, se kterými prožívaly různá dobrodružství, při kterých se musely zamyslet nad spoustou životních událostí, které potkaly kočky a kocoury, a které mohou potkat i děti v reálném životě.
Za 1. stupeň Šárka Špačková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…