Těší nás, že jsme mohli po nějakém čase opět navázat na tradici tvoření v rámci keramické dílny v DDM. Pro děti je to možnost aktivního odpočinku a relaxace ( jak se dnes říká wellbeingu) a také příležitost vyrobit z keramické hlíny milý dárek (třeba pro své blízké). Děkujeme tímto paní ředitelce Petře Hladké a lektorkám paní Vendule Zářecké a Renatě Dohnalové za příležitost ke krásně prožitým chvílím. Těšíme se na další spolupráci.
Vyučující na 1. st.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…