V předvánočním čase se některé třídy zúčastnily keramické dílny v DDM. V příjemné atmosféře si děti vytvořily krásný dárek pro své blízké. Některé si vůbec poprvé vyzkoušely práci s keramickou hlínou. Zkušené keramičky z DDM dětem trpělivě radily, pomáhaly a výsledné výrobky jsou tak velmi pěkné a jistě udělají pod stromečkem radost.
Učitelé zúčastněných tříd 1. st.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…