13.10. 2014

Kdo jsem?

kdo

Cílem setkání bylo uvědomit si, že já jako jedinečná bytost mám právo jít svou cestou, mám právo najít si svůj smysl života. Pan učitel navázal s dětmi velmi rychle dobré spojení a od samého začátku se rozproudila čilá komunikace. Mluvilo se o věku, v němž se nyní hoši i děvčata nacházejí, ale i o problémech, které právě tento věk přináší. Zejména o konfliktech s kamarády, s rodiči, učiteli. Jak je řešit, jak jim předcházet? I na tyto otázky všichni společně hledali odpovědi. Děti si zkoušely různé modelové situace a bylo zajímavé pozorovat, jak je zvládají.

A výsledek? Dobré a užitečné rady do života – „hledej, komunikuj, uč se, dívej se kolem sebe, važ si svých rodičů“. „Nepodceňuj se!“ „ Pamatuj – Jsi důležitý!!!“

Eva Voborníková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…