K měsíci únoru patří karnevaly a průvody masek. Žáci 4. A a B zahájili první únorový den také karnevalem. Ve výtvarné výchově si vyrobili škrabošky a přinesli kostýmy. Nálada byla veselá, děti předvedly své masky a zahrály si spoustu her s nafukovacími balónky. Karneval jsme zakončili diskotékou. Bylo to SUPER.
Žáci a učitelky 4. A a B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…