V pátek 22. února proběhl ve školní družině Erbenova KARNEVAL.
Děti se již předem pilně připravovaly, vyráběly různé šašky, skládačky, malovaly obrázky. Nejdůležitější však byla příprava masek.
Pro děti byly nachystané různé soutěže – hod na cíl, skládání věže z kostek, rychlé prsty, apod. Po splnění všech úkolů byly děti odměněny sladkostí nebo obrázkem.
Na závěr pátečního veselí nesměla chybět diskotéka, při které jsme se všichni pěkně vyřádili.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…