25.05. 2015

Kampaň SaveKidsLives – Chraňme naše děti

Naše škola se se svým projektem „Bezpečně do školy“ přihlásila a připojila do celosvětové kampaně „Chraňme naše děti“. V České republice je tato akce iniciována kanceláří World Health Organization v Praze a společností BESIP pod záštitou Asociací krajů České republiky a hlavního města Prahy. Cílem této kampaně je podpořit bezpečnost našich dětí v silničním provozu.

Více informací o zapojení naší školy zde

Mgr. M. Šlajová a Mgr. V. Tichá

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…