Naše škola se se svým projektem „Bezpečně do školy“ přihlásila a připojila do celosvětové kampaně „Chraňme naše děti“. V České republice je tato akce iniciována kanceláří World Health Organization v Praze a společností BESIP pod záštitou Asociací krajů České republiky a hlavního města Prahy. Cílem této kampaně je podpořit bezpečnost našich dětí v silničním provozu.
Více informací o zapojení naší školy zde
Mgr. M. Šlajová a Mgr. V. Tichá
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…