23.02. 2025

Jsme jedna parta ve 3. A a 3. B

Tento příznačný název pro preventivní program v nás znovu rozproudil pocit sounáležitosti. Ve čtvrtek 20. 2. jsme obě třídy zakusily, co to obnáší být kamarádem. Jak se o druhé zajímat, jak druhé přijímat i s jejich chybami. Co ve svém životě můžu ovlivnit? A nakonec staré známé a někdy tolik opomíjené - slovo je čin. Může pomoci, může i otrávit ovzduší jako kapka jedu. Naštěstí už víme, co dělat a jakou léčbu v případě potřeby podat. Jsme totiž jedna parta.

                                                 Za obě party sepsala Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…