14.12. 2015

Jeníček a Mařenka z perníkové chaloupky?

Mařenku ve 2. C nemáme, zato Jeníčky máme hned tři, a tak jsme se na chvilku stali dětmi z této pohádky. Ovšem perníčky jsme neloupali, nýbrž je vytvářeli. A kde? V DDM, kam nás pozvala paní Drahuška Paulusová. Váleli jsme těsto, vykrajovali, pekli, bílkovou polevou krásně zdobili a nakonec si všechno zabalili do sáčků. A jak to s perníčky dopadne? Ti, co vydrží, budou mít pěkný dárek, ostatní je „zbaští“ ještě než dojdou domů ze školy. Tak dobrou chuť.

žáci

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…