Mařenku ve 2. C nemáme, zato Jeníčky máme hned tři, a tak jsme se na chvilku stali dětmi z této pohádky. Ovšem perníčky jsme neloupali, nýbrž je vytvářeli. A kde? V DDM, kam nás pozvala paní Drahuška Paulusová. Váleli jsme těsto, vykrajovali, pekli, bílkovou polevou krásně zdobili a nakonec si všechno zabalili do sáčků. A jak to s perníčky dopadne? Ti, co vydrží, budou mít pěkný dárek, ostatní je „zbaští“ ještě než dojdou domů ze školy. Tak dobrou chuť.
žáci
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…