30.03. 2016

Je březen, měsíc, který se označuje jako „MĚSÍC KNIHY“.

Při této příležitosti jsme všechna oddělení ŠD navštívili místní knihovnu. Paní knihovnice nás nejdříve moc hezky přivítala, seznámila nás s prostory a provozem knihovny, dále pak nám ukázala rozdělení knih v místnosti, vysvětlila řazení dle abecedy, jak si půjčit, jak vrátit a hlavně jak se chovat ke knihám a jiné důležité informace.

Také jsme si poslechli čtenou ukázku z knížky „POHORŠOVNA“, která se dětem velmi líbila pro svůj vtipný obsah.

Nakonec jsme se rozmístili po oddělení pro děti a každý si zkusil najít pro sebe tu NEJ knihu.

Zapůjčili jsme si několik zajímavých knih, které si společně ve družině přečteme.

Moc se těšíme na další návštěvu v knihovně.

Tereza Zimová ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…