Ve čtvrtek v rámci prvouky jsme si s dětmi vyrazili do zámeckého parku. Kalendářně ještě sice není jaro, ale sluníčko nás vylákalo na vycházku za krásami zámeckého parku v Kostelci n. O. Obdivovali jsme rozkvetlé koberce sněženek, bledulí, petrklíčů a dalších jarních květin. Jarní květiny nás inspirovali v další hodině výtvarné výchovy, ve které jsme jmenované květiny nakreslili. Hezké jaro přejí děti z 1.B a J.Havlová.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…