17.06. 2024

Jak se rodilo naše tablo

Co vlastně chceme? Protože posledním prvostupňovým školním rokem nás provázel žabák Franta, odpověď byla jasná. Chceme žáby, les, vodu. Taky chceme ukázat, co nás v životě baví. A tak vzniklo tablo, kde se oba naše nápady spojily dohromady. Naše třídní „tvořilky“ – Eliška B., Eliška D., Elen, Nasťa, Nikča J., Adél, Naty, Dita, Lili a Kira – se do výroby pustily opravdu s vervou. Po několika hodinách usilovné práce vzniklo tablo, které nám udělalo velikou radost. A doufáme, že i všem kolemjdoucím okolo naší školy.

                                               Za 5. B Šárka Špačková

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…