15.11. 2012

Jak se dříve nakupovalo.

Navštívit koloniál pana Bajzy? Proč ne, výstava v muzejní expozici v Rychnově nad Kněžnou nám to umožnila. Mohli jsme vidět, jak se dříve prodávalo, navštívili jsme řeznictví, krejčovství, cukrárnu, koloniál,… a společnost nám dělaly figuríny ze seriálu Bylo nás pět.

V expozici jsme si mohli zahrát na prodávající a kupující, a to se nám líbilo nejvíce. Po příjemně stráveném dopoledni jsme zašli i za postavami ze seriálu, které se nacházejí blízko náměstí.

Bylo to moc prima.

žáci 4. C, H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…