Navštívit koloniál pana Bajzy? Proč ne, výstava v muzejní expozici v Rychnově nad Kněžnou nám to umožnila. Mohli jsme vidět, jak se dříve prodávalo, navštívili jsme řeznictví, krejčovství, cukrárnu, koloniál,… a společnost nám dělaly figuríny ze seriálu Bylo nás pět.
V expozici jsme si mohli zahrát na prodávající a kupující, a to se nám líbilo nejvíce. Po příjemně stráveném dopoledni jsme zašli i za postavami ze seriálu, které se nacházejí blízko náměstí.
Bylo to moc prima.
žáci 4. C, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…