JAK JSME TVOŘILI BETLÉM
Vytvořit si papírový betlém, poslechnout si vyprávění o městě Betlémě, zazpívat si koledy a nakonec postavit betlém z nás dětí – to všechno jsme si mohli vyzkoušet v programu, na který nás do knihovny pozvala paní S. Kňourková.
Šlo nám to moc dobře a zasloužili jsme si od paní knihovnice velkou pochvalu.
Všichni se už moc těšíme na Vánoce.
žáci 1. C, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…