Vánoce už klepou na dveře a s nimi přichází doba pečení cukroví a perníčků. Proto jsme přijali pozvání z DDM, abychom si to také vyzkoušeli. Váleli jsme těsto, vykrajovali a nakonec zdobili. Voňavé perníčky jsme si nakonec zabalili do celofánového sáčku s mašličkou a máme dáreček pro někoho blízkého.
D.Veiserová
a žáci 3.C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…