Před druhou adventní nedělí se žáci 1. stupně naladili na vánoční atmosféru. V integračním centru na 2.st. naší školy se zúčastnili koncertu Hudba školám, kde si společně se skvělými muzikanty zazpívali známé české koledy, ale také vyslechli vánoční písně umělé. Zazněly také slavné filmové melodie. O příjemnou vánoční náladu bylo postaráno a umělce děti obdarovaly v závěru koncertu mohutným potleskem.
Za 1. st. zapsala Lucie Ryšková
Akce byla hrazena ze šablon OP JAK.


Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…