17.03. 2016

HRAJEME SI RÁDI S GEOMAGEM

Čtvrtek 10. 3. a pátek 11. 3. byl ve škole pro skalecké žáky ve znamení GEOMAGU.

Všechny třídy zaměnily tentokrát pracovní vyučování za tvoření z této magnetické stavebnice. Tyčky a kuličky šly k sobě skoro samy a pod rukama dětí vznikaly domy, věže, rozhledny, pyramidy a různé geometrické tvary.

Dvě hodiny pracovního tempa utekly jako nic a děti si odnesly zážitky v podobě fantazie, zručnosti, nápaditosti a v neposlední řadě také radosti, že samy něco dokázaly.

Bylo to příjemné dopoledne a všichni se těší na příští „hraní“.

pracoviště Drtinova, H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…