Čtvrtek 10. 3. a pátek 11. 3. byl ve škole pro skalecké žáky ve znamení GEOMAGU.
Všechny třídy zaměnily tentokrát pracovní vyučování za tvoření z této magnetické stavebnice. Tyčky a kuličky šly k sobě skoro samy a pod rukama dětí vznikaly domy, věže, rozhledny, pyramidy a různé geometrické tvary.
Dvě hodiny pracovního tempa utekly jako nic a děti si odnesly zážitky v podobě fantazie, zručnosti, nápaditosti a v neposlední řadě také radosti, že samy něco dokázaly.
Bylo to příjemné dopoledne a všichni se těší na příští „hraní“.
pracoviště Drtinova, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…