Naší „páťáckou“ poslední sportovní akcí byla horolezecká stěna v OA, kde si někteří poprvé vyzkoušeli jaké to je, když se podaří vylézt až nahoru. Pro ty, kteří chodí do kroužku to samozřejmě byla hračka. Vůbec jsme se nebáli, protože jsme měli spolehlivé jištění. A abychom byli spokojeni úplně, tak jsme si ještě zastříleli ze vzduchovky. Nejlepším střelcem mezi kluky byl a mezi děvčaty .
Cesta zpátky do školy vedla samozřejmě kolem cukrárny, kde jsme se hezky odměnili.
Velká pochvala patří našemu „Bosovi“ /Frantovi/, který s námi naše sportovní „hrátky“ sdílel celých 5 let a byl jejich hlavním aktérem, moc děkujeme!
žáci 5. C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…