06.04. 2018

Hody, hody, doprovody …

Hody, hody, doprovody…přiblížily se jarní svátky, Velikonoce. Jako každý rok jsme se s očekáváním těšili, co si pro nás připraví DDM a paní D.Pavlusová. A příjemně nás překvapila s pečením velikonočních perníčků. Děti si postupně vyzkoušely vyválet těsto a nazdobit si perníčky. Každý si tak odnesl barevné kuřátko, vajíčko, motýlka,..Děti byly nadšené a velký dík patří paní D.Pavlusové za trpělivost a pomoc při zdobení.

Za první třídy J.Havlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…