Každý rok se loučíme s létem pořádáním soutěže v hodu vlaštovkou. Naše vlaštovky nemusí letět tak daleko jako ty skutečné, ale i tak se snažíme, abychom je poslali co nejdál. Počasí nám přálo jen jeden den, a proto jsme museli využít i naši školní chodbu. I tak jsme si užili spoustu zábavy.
Pracoviště Drtinova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…