V úterý 10.12.2024 proběhlo 2. kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR na SPŠCH v Pardubicích. Tohoto kola se zúčastnilo 550 žáků. Naši školu reprezentovali: Lucie Blažková z 9.A, Ema Lohniská a Volodymyr Pustovit z 9.C. Výsledky soutěže se dozvíme před vánočními prázdninami. Podaří se někomu ze soutěžících obsadit prvních 30 míst a postoupit do dalšího kola soutěže?
M. Karásková

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…