V úterý 12. 12. 2017 se 3 žáci 9. ročníku – Lenka Hurychová, Denisa Špačková a Petr Štěrba, zúčastnili 2. kola soutěže - Hledáme nejlepšího chemika na SPŠCH Pardubice. Všem se dařilo. . Tím postoupil do regionálního finále, které se koná 18. 1. 2018 na SPŠCH Pardubice. Tady již Petra bude čekat laboratorní úloha.
Všem zúčastněným blahopřejeme a Petrovi držíme palce v dalším kole!
Mgr. Naďa Šabartová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…