Letos se naše škola opět účastní soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. 1. kolo již absolvovalo 42 žáků 9. tříd. Do 2. kola, které se koná dne 12. 12. 2017 na SPŠCH v Pardubicích postoupili 3 nejlepší a to Petr Štěrba se ziskem 69 bodů ze 70 bodů, Denisa Špačková a Lenka Hurychová. Postupujícím blahopřejeme a přejeme především hodně štěstí do dalšího kola.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…