Ve středu 9.12.2015 porovnávali Jana Finsterlová, Eliška Novotná a Michal Štěrba své vědomosti s dalšími 260 soutěžícími ve druhém kole soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Soutěž proběhla jako obvykle na SPŠCH v Pardubicích. Ačkoliv se nepodařilo ani jednomu z nich postoupit mezi 30 nejlepších, naši školu reprezentovali výborně.
M.Karásková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…