Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR- 2. kolo
V úterý 12.12.2023 se Magdalena Stojanová (9.A), Petr Behan (9.C) a Vítek Syrový (9.C) vydali na SPŠCH do Pardubic, kde reprezentovali naši školu ve 2. kole soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Ve 2. kole soutěže je čekal test teoretických znalostí. Soupeřů bylo v letošním roce 520 a tak se necháme překvapit, jestli se někdo z našich soutěžících probojuje mezi 30 nejlepších a postoupí do 3. kola soutěže, které se uskuteční v lednu 2024.
M. Karásková

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…