V úterý 24.10.2023 proběhlo na naší škole 1. kolo Mladého chemika. Soutěže se celkem zúčastnilo 68 žáků 9. ročníku. Vítězkou se stala Magdaléna Stojanová z 9.A, 2. místo obsadil Petr Behan z 9.C a na 3. místě skončil Vítek Syrový z 9.C. Gratuluji a budu se těšit na další spolupráci při přípravě na 2. kolo soutěže, které bude v polovině prosince pořádat SPŠCH v Pardubicích.
M. Karásková

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…