09.03. 2023

Hledáme nejlepšího mladého chemika

V říjnu proběhlo na naší škole školní kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Soutěže se zúčastnilo 54 žáků devátých ročníků. Ve školním kole se na prvních místech umístili: Leona Koterová 9.B, Michael Nezkusil 9.B a Lukáš Fiedler 9.C. Tito tři nejlepší chemikové reprezentovali naši školu v úterý 13.12.2022 v regionálním kole soutěže na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích. Regionálního kola se zúčastnilo rekordních 400 žáků. Nyní čekáme na výsledky, které by se měly na stránkách Mladého chemika ukázat začátkem ledna. Objeví se některé z těchto jmen mezi prvními třiceti soutěžícími a postoupí do dalšího kola? Necháme se překvapit. J

Mgr. Markéta Karásková

Více fotografií

ŠD - Pečení

V úterý 20. února jsem si pro děti připravila projektové odpoledne…

ŠD - Karneval

Ve středu 21. února byl pro děti ze ŠD Erbenova…

Informace k zápisu do 1.třídy

Zápis se týká dětí, které dovrší šestý rok věku do…