09.03. 2023

Hledáme nejlepšího mladého chemika

V říjnu proběhlo na naší škole školní kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Soutěže se zúčastnilo 54 žáků devátých ročníků. Ve školním kole se na prvních místech umístili: Leona Koterová 9.B, Michael Nezkusil 9.B a Lukáš Fiedler 9.C. Tito tři nejlepší chemikové reprezentovali naši školu v úterý 13.12.2022 v regionálním kole soutěže na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích. Regionálního kola se zúčastnilo rekordních 400 žáků. Nyní čekáme na výsledky, které by se měly na stránkách Mladého chemika ukázat začátkem ledna. Objeví se některé z těchto jmen mezi prvními třiceti soutěžícími a postoupí do dalšího kola? Necháme se překvapit. J

Mgr. Markéta Karásková

Více fotografií

Velikonoční charitativní jarmark

V hodinách pracovní výchovy a výtvarné výchovy jsme vyráběli výrobky, které…

ŠD - Vyrábění v DDM

Opět po roce jsem s dětmi dostala nabídku na tvoření z keramiky…

ŠD - Jarní kytičky

S příchodem prvního jarního dne jsem s dětmi pozorovala změny v přírodě. Viděli…