Za několik dní začne podle kalendáře jaro, ale v přírodě ho můžeme pozorovat už teď. Při výtvarné výchově jsme si namalovali sněženky a bledule a pak jsme se vypravili do zámeckého parku podívat se na ty skutečné. Cestou jsme sledovali i další známky přicházejícího jara. Sluníčko svítilo a v parku bylo nádherně. Posuďte sami – viz. foto.
Za 2.C Dana Veiserová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…