Tentokrát děvčata 6.A,B,C a 7.A,B při distanční výuce pracovní výchovy vytvářela krmítka pro ptáky. Sešlo se opět hodně krásných výrobků a proběhlo i oblíbené hlasování o krmítko nejpovedenější. Na práce děvčat se podívejte na fotografiích a můžete se tak inspirovat i k tvorbě vlastního krmítka, protože zima ještě nekončí.
Myslím, že ptákům ale na kráse krmítka vůbec nezáleží a proto chválím všechny dívky za to, že pomohly ptáčkům lépe přežít zimní období.
M. Karásková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…