30.01. 2025

Hello, our penfriends!

Už je to víc jak měsíc, co jsme pod stromečkem našli přání k Vánocům od našich kamarádů z Estonska. My jim poslali hudební pozdrav a fotografii z andělského dne. Teď nadešla ta pravá chvíle, abychom jim napsali dopis. Přece jenom se angličtinu učíme už 3. rokem a zvládneme toho docela dost. A dopisovat si s někým z Estonska je docela „dobrodrůžo“. Co říkáte? Že můžeme odeslat           e-mail? To ano, ale otevřít papírovou obálku a počkat si na dopis, který putuje velikou dálku, je mnohem napínavější. Navíc můžeme kamarádům do obálky přidat i malý dárek v podobě čokolády… Už teď nás těší, jakou radost jim naším balíčkem s dopisy uděláme.

                                                           Best regards

                                                 děti ze 3. A a p.uč. Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…