Na Halloween jsme se všichni těšili, protože jsme se domluvili, že přijdeme do školy v maskách. Vyučování bylo netradiční. Hledali jsme skryté zprávy a úkoly duchů, skládali jsme puzzle, soutěžili jsme v lovení pavouků. Z pytlíku jsme vytahovali ještěrky nebo žáby. Nechyběla ani halloweenská matematika. Odměnou všem za pilnou práci byl strašidelný prst, na kterém jsme si nakonec pochutnali. Celý den jsme si pěkně užili.
Žáci 4. C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…