V pátek 1. 11. jsme se ocitli v tajemné třídě plné strašidel a duchů. Děti počítaly, psaly, procvičovaly, četly, ale také jsme se hodně nasmáli a celé si to parádně užili. Jelikož jsme se začali učit vyjmenovaná slova po z, tak jsme netradičně procvičili i jazýčky, aby si všichni zapamatovali, jaké Y se v tomto slově píše. A brzičko se společně těšíme na další projektový den.
Monika Kovaříčková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…