04.11. 2015

Halloween v hodinách angličtiny na 1. st.

Již tradičně patří závěr měsíce října v hodinách angličtiny Halloweenu. Některé děti přišly i ve strašidelném kostýmu, takže ve školních lavicích seděli kouzelníci, čarodějnice, bílá paní, dýně, duchové, dokonce i Harry Potter. Třeťáci se naučili strašidelnou říkanku a zahráli si hru Trick or treat. Děti si losovaly z klobouku lístečky, podle kterých získaly buď sladkost nebo musely předvést nějaké strašidlo. Ostatní pak hádali, jaké strašidlo předvádí. Čtvrťáci si zopakovali halloweenské tradice a příslušnou slovní zásobu a vyrobili domeček se strašidly. Tyto hodiny patří k oblíbeným. I letos se ve všech třídách vydařily a dětem se moc líbily.

vyučující angličtiny 1. stupně

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…